Skip to content

Автоматизація парковки у ЖК PecherSKY

ЗамовникKDD Engineering

ТехнологіїUHF дальної дії

Рік2017

Автоматичний паркінг – невід’ємна частина сучасного житлового комплексу.

Вимоги користувачів парковки прості: забезпечення безпеки автомобіля, зручний і швидкий проїзд для економії особистого часу, наявність вільних місць.

З чого складається UHF система?

  1. Мітки ALN-9662, які виступають ідентифікатором автомобіля.
  2. Зчитувачі: – Vanch-VI-89F – виконаний в захищеному корпусі для використання на вулиці; оснащений додатковими світловими індикаторами; – Vanch-86F – призначений для використання всередині паркінгу, встановлюються таким чином, щоб радіус дії зчитувача покривав всю зону проїзду.
  3. Контролер NDC-F18, до якого підключаються зчитувачі для управління ролетами і шлагбаумами.
  4. Програмне забезпечення UProx для контролера NDC-F18. Функціонал ПО дозволяє швидко і зручно вносити нові ідентифікатори і прив’язувати до них відповідного користувача.

Принцип дії

На автомобіль встановлюється спеціальна мітка, яка може бути інтегрована в різних формах: наклеєна під лобове скло, встановлена ​​під номерний знак автомобіля або вбудована в звичайну пластикову карту.

Установка мітки саме на автомобіль, є найбільш раціональною, оскільки процес ідентифікації транспортного засобу в такому випадку проходить фактично без участі водія.

Коли мітка потрапляє в поле видимості зчитувача, останній же відправляє унікальний номер мітки для узгодження на контролер, який управляється спеціальним програмним забезпеченням (ПЗ). І вже контролер, проаналізувавши номер, приймає рішення про дозвіл або заборону доступу. Дальність зчитування міток при використанні даної технології відбувається на відстані до 7 м.

У ПО можна відстежувати час в’їзду / виїзду кожного автомобіля, призначати доступ для нього тільки в певні зони паркінгу і безліч інших функцій.

Для випадків, коли у власника одного паркувального місця є кілька ідентифікаторів для доступу на це місце (наприклад, у вигляді пластикових карт), можна застосувати систему «Анти-дубль». Вона дозволить забороняти доступ на парковку мітках з однаковими номерами, поки даний номер не пройде через виїзний зчитувач. При цьому повинен бути зафіксований реальний факт виїзду автомобіля через шлагбаум. Тобто пройти пішки з картою через виїзд і запустити ще одну машину за тим же номером не вийде.

Переваги

  • безконтактне розпізнавання автомобіля (навіть при використанні UHF-ідентифікатора у вигляді карти – можна просто пред’явити її прямо з салону авто);
  • відстеження час в’їзду / виїзду автомобілів;
  • можливість впровадження системи «Анти-дубль»;
  • виключення проїзду незареєстрованого транспортного засобу;
  • простота використання, надійність і безпеку.

Що ще?

Схожі проєкти

Пишіть в Instagram Пишіть в Telegram Пишіть у Viber